פרופיל חברה

חברת איידיאל לוג'יק (Ideal logic) הוקמה על ידי ניר דוברובסקי בשנת 2010. החברה הינה בית תוכנה רב גוני המתמחה במעטפת רחבה של שירותים בתחום האינטרנט והתוכנה, השיווק והמיתוג.

איידיאל לוג'יק מתמחה בבניית אתרי אינטרנט בפלטפורמות שונות כגון:

 Joomla, WordPress, Presta

וכן בבניית מערכות אינטרנט מתקדמות

בשפות השרת:  Mvc, asp.net, php, c# ,java

 שפות משתמש:  html 5, css 3, java script

ובמסדי נתונים של: My sql, Oracle db ועוד.

אנו מספקים שירות ומעטפת מלאים של אחסון ואבטחת המידע של האתר הן ברמת הגיבויים התדירים והן על-ידי שימוש בסביבת אבטחה המידע המיטבית של firewall 5.

המערכות אותם אנו בונים נעות בסקלה שבין אתרי תדמית ומכירות ועד לפורטלים, אתרי עבודה מורכבים, מערכות CRM וERP בעלות פונקציונאליות שונה בסביבת הWeb.

כמו כן החברה מתמחה  בבניית אפליקציות לסמארטפונים  (Android,I-phone)וכן אתרים רספונסיביים התואמים את גדלי המסך המשתנים ומערכות ההפעלה של טלפונים חכמים טאבלטים ועוד.

בנוסף לזאת  מציעה החברה שירותי עיצוב האתר Creative גרפי ובניית קו אחיד ומהוקצע לנראות החברה הכולל בחובו את עיצוב אתר האינטרנט, עיצוב וקופי רייטינג של אינדקסים עסקיים ומדיות חברתיות של העסק ועד לעיצוב קו המוצרים ודברי הדפוס והמתנות של החברה.

נישה נוספת שמציעה איידיאל לוג'יק היא מעטפת שיווקית ותוכנית לעסק. המעטפת הינה רחבת יריעה ונועדה לחזק את הנראות והאופטימיזציה במנועי החיפוש של העסק ,,SEO Search Engine Optimization עפ"י מתודה אותה פיתחה הממקמת את האתרים עליהם החברה אמונה בפסגת מנועי החיפוש החשובים. כמו כן במעטפת זו אנו מציעים כתיבת תכנים מקצועית בשלל שפות באתרים עצמם בנופח שיווקי ומקצועי בהתאם לתחום העיסוק והדיספלינה המתבקשים, וכן יצירת תכנים מחוץ לאתר לשם הגברת ה-SEO  . אנו פורסים את מעטפת השיווק שלנו גם במתן ייעוץ שיווקי ואסטרטגי לעסקים, חקר שוק מקיף ,ליווי עסקים בצעדים שונים, בניית מצגות, תערוכות, סרטונים והדמיות תלת מימדיות , אירועי חברה, פרסום ושלל שירותים להגברת חדירת העסק לזירה הרלוונטית לו.

מבין לקוחות החברה ניתן למנות את: משרד עו"ד הררי טויסטר, אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בר אילן,Neway Technologies , האגודה לתרבות הדיור, החברה הכללית וחברת ההשמה של אוניברסיטת בר-אילן, ביה"ס לסביבה של אוניברסיטת תל-אביב, מכללת שנקר, החברה לקיימות, משרד עו"ד בוקר, חברת פח תעש, חברת יוניק הנדסת מיזוג, חברת D&P ארכיטקטורה לחדרים נקיים, רשת עולם החי, מכון דו-עת למחקר כלכלי, פרגמטיק, רשת מותגי הילדים טופ קידס, כד-דקור,Vill-design ועוד משרדי עו"ד, אדריכלים ועסקים שונים.

ניר דוברובסקי הינו בעל רקע שיווקי רחב שנים בתפקידים של מנהל שיווק ופיתוח עסקי בחברת דפרון מוצרי נייר, ובחברת בת של אוסם, ובעל רקע אקדמי עשיר הכולל בחובו תואר שני בגיאוגרפיה, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני במדעי הסביבה בשילוב עם משפט סביבתי מאוניברסיטת תל-אביב, כמו כן  הוא בעל הסמכת web master php בבניית אתרים ממכללת היי-טק בהרצליה. עם הרקע העשיר הזה מציעה החברה ערך מוסף תוכני וטקסטואלי עבור קהל לקוחותיה וראייה רחבת טווח ואופק עבורם בזירות בהם הם פועלים